Künye İletişim
Facebook
İstanbul
AÇIK
31°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce

Hakkımızda

Haber alanında yayınlayacağımız haberlerde hızlı doğru akıcı ve anlaşılır bir dil kullanırken dürüst haberciliğin son derece önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle editör kadromuzda sürekli gelişen araştıran üreten ve alanında bilgili çalışanlara fırsat verirken NowTvHaber.com.tr ailesini okuyucu dostu yapmak için bu ekibimizi daima destekleriz.

Misyonumuz

NowTvHaber.com.tr Türkiye ve dünyada güncel ve ekonomi haberleri alanında yaşanan gelişmeleri ziyaretçilerine anlık olarak duyurmayı amaçlayan bir web sitesidir. Sürekli olarak yenilenen haber içeriği ve sahip olduğu / olacağı değerli okuyucu kitlesi ile Türkiye’de haberleri birlikte yorumlamak istiyoruz.

Hedeflediğimiz okuyucu kitlesi herhangi bir son dakika haberi ile ilgili bilgi almak ve anlık haberdar olmak isteyen tüm internet kullanıcılarıdır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz web platformumuzda yer verdiğimiz bilgilendirici öğretici ve destekleyici içeriklerle özellikle Türkiye’deki teknoloji hayranlarına güvenli devamlılığı esas alan ve saygın bir marka olarak yayın hayatımızı sürdürmektir.

NowTvHaber.com.tr olarak haber alanında bilgi sahibi olmak isteyen tüm ziyaretçilere hitap ederek ilgili alanlarımızda bilinçli kullanıcı kitlesini arttırma amacı güdüyoruz. Yaşam devam ettikçe teknolojinin de daima gelişim göstereceğine inanıyoruz ve NowTvHaber.com.tr ailesi olarak biz okuyucu kitlemize bu gelişmeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde tam zamanında sunmayı kendimize görev biliyoruz.

Değerlerimiz

NowTvHaber.com.tr ailesi olarak yayınladığımız içeriklerde bazı değerlere azami özen gösteririz. Bizi farklı kılmasını istediğimiz bu değerler;

  • Dürüst Habercilik Anlayışı
  • Şeffaflık
  • Yaratıcılık
  • Karşılıklı Sevgi ve Saygı
  • Sorumluluk
  • Doğruluk
  • Adalet
  • Özgünlük